Čeština pro cizince • Czech for Foreigners • Tschechisch für Ausländer • Чешский язык для иностранцев

czech for foreigners

Jazykové centrum CZ LINGUA Czech for foreigners s.r.o. se specializuje na výuku českého jazyka v Praze již více jak 20 let.

Nabízíme kurzy pro všechny stupně pokročilosti buď v individuální formě, nebo v malých skupinách. Skupinové kurzy otevíráme, pokud se sejdou již dva účastníci, maximální počet studentů ve skupině je 5, což zajišťuje možnost věnovat se každému studentovi. V individuálních kurzech vypracujeme flexibilně, po domluvě s Vámi, plán výuky a navrhneme optimální učebnici. Často také organizujeme kurzy na pracovišti našich studentů nebo u nich doma.  Samozřejmostí je průběžné testování, stanovení stávající a cílové úrovně kurzu. Po úspěšném zakončení kurzu vystavíme certifikát o jeho absolvování.

Zprostředkující jazyk v CZ Lingua může být němčina, angličtina, ruština, španělština, francouzština nebo italština. Výuku lze vést také výhradně v českém jazyce tj. přímou metodou.

Zde naleznete výběr společností, kde pracují naši současní klienti. Množství zápisů našich spokojených studentů si můžete přečíst při osobní návštěvě školy v naší „knize studentů“.