Čas 01:15 | Datum 18.8.2017 | Info Evropa | Počasí v Praze

Jazykové centrum dot Language center dot Sprachenzentrum dot Языковой центр

Vítáme Vás na stránkách CZ Lingua

Jazykové centrum CZ LINGUA Czech for foreignes s.r.o. se specializuje na výuku českého jazyka v Praze. Nabízíme kurzy pro všechny stupně pokročilosti buď v individuální formě, nebo v malých skupinách. Skupinové kurzy otevíráme, pokud se sejdou již dva účastníci, maximální počet studentů ve skupině je 5, což zajišťuje možnost věnovat se každému studentovi. V individuálních kurzech vypracujeme flexibilně, po domluvě s Vámi, plán výuky a navrhneme optimální učebnici. Často také organizujeme kurzy na pracovišti našich studentů nebo u nich doma. Samozřejmostí je průběžné testování, stanovení stávající a cílové úrovně kurzu. Po úspěšném zakončení kurzu vystavíme certifikát o jeho absolvování.

Nové prostory jazykového centra jsou vybaveny nejmodernější audio/video technikou (PC, TV, DVD přehrávače, projektory atd.) a přístupem na internet (v každé učebně) zdarma. Snažíme se vytvořit příjemné zázemí pro studenty i lektory. Jazykové centrum má výbornou dopravní dostupnost (metro, tramvaje, autobusy), krásné a klidné okolí, nachází se deset minut pěšky od Pražského hradu.

Ke každému kurzu je uzavřena smlouva, která specifikuje cenu, délku kurzu, možnosti storna a další podrobnosti. Cena lekcí je pevně stanovena a při zájmu obsahuje (především u firemních kurzů) doplňkový servis, jako je úvodní a průběžné semestrální testování či pravidelné měsíční zprávy o docházce a výsledcích (feedback pro management firem). Pružně a profesionálně řešíme Vaše připomínky a podněty, ať již se jedná o flexibilní změnu výuky nebo změnu lektorky, pokud nesplňuje Vaše představy vedení kurzu. Dlouhodobé kurzy mohou být placeny i měsíčně zpětně, platíte tedy jen ty lekce, které jste skutečně absolvovali.

Jazykové centrum CZ Lingua vyučuje pouze češtinu jako cizí jazyk. Školní knihovna je pravidelně doplňována o nejnovější tituly z oboru češtiny jako cizího jazyka. Díky velkému počtu titulů můžete pokračovat při studiu u nás s učebnicí, na kterou jste zvyklí. Studentům poskytujeme informace o všech dostupných aktuálních zkouškách češtiny jako cizího jazyka a rádi je na ně připravíme.

CZ Lingua je více než jazyková škola

Přistěhovali jste se do Prahy? U nás poznáte nové známé - organizujeme pravidelná setkání studentů a lektorů. Rádi Vám pomůžeme při orientaci ve Vašem novém okolí. Vyřídíme za Vás české telefonáty, poradíme, jak vyplnit potřebné formuláře. Nebydlíte v Praze? Mimopražským účastníkům kurzů doporučíme či zajistíme ubytování v Praze. Přihlásili jste se na letní kurz? Můžete se těšit na doprovodný kulturní program.

V individuálních a standardních kurzech nabízíme první nezávaznou hodinu zcela zdarma! Setkáte se s Vaším budoucím učitelem, začátečníci se seznámí s českou výslovností a několika českými slovy, pokročilí si zopakují, co se již naučili a všichni dostanou první domácí úkol! Můžete také nezávazně navštívit Vámi vybranou skupinu a poté se rozhodnou, jestli chcete kurz navštěvovat.

Podle nového zákona o pobytu cizinců musí složit zkoušku z českého jazyka všichni, kteří budou v České republice žádat o trvalý pobyt. Tato povinnost se nevztahuje na občany Evropské unie, Norska, Islandu, Lichtenštejnska, Švýcarska, a na jejich rodinné příslušníky. Organizujeme přípravné kurzy na tuto zkoušku - CCE (Czech Certificate Exam, úroveň A1) ve spolupráci s Universitou Karlovou.

CZ Lingua podporuje projekt Adopce na dálku. Holčička Lamulah z afrického státu Uganda může od roku 1992 díky naší finanční podpoře chodit do školy.CZ LINGUA, Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6, Česká republika

Čeština pro cizince dot Czech for foreigners dot Tschechisch als Fremdsprache dot Чешский язык для иностранцев

czech for foreigners