Čas 01:13 | Datum 18.8.2017 | Info Evropa | Počasí v Praze

Jazykové centrum dot Language center dot Sprachenzentrum dot Языковой центр

L: Novinka – on-line kurzy, výuka po skypu

V době moderní techniky se otevírají i nové možnosti v oblasti výuky jazyků. Výuka on-line je ideální pro naše studenty ze zahraničí, kteří k nám přijíždějí pravidelně několikrát za rok na intensivní kurzy, nebo pro studenty, kteří bydlí mimo Prahu. Osvědčila se nám kombinace kurzů v našem centru a v mezičase výuka on-line. Tuto formu nabízíme studentům, kteří již v CZ Lingua nějaký kurz absolvovali.

Naše lekce češtiny on-line se podobají individuální výuce. Určujete si čas a intenzitu výuky. Lekce přizpůsobíme Vašim požadavkům (probírání speciálních témat ad.) a pracovnímu vytížení, mohou se konat v časných ranních hodinách, během dne, večer či o víkendech. Kurzy probíhají celoročně a kladou důraz na praktické a komunikativní zaměření doplněné přehledným vysvětlením a procvičením gramatiky, texty a cvičeními.

Doporučujeme minimálně jednu lekci týdně.

Co na on-line kurz českého jazyka potřebujete?

Vždy 60 minut času ve Vaší kanceláři doma či v internetové kavárně
Osobní počítač s vysokorychlostním připojením k internetu
Nainstalovaný program Skype sloužící pro telefonování přes internet www.skype.com
Účet na skype (pokud ho ještě nemáte, můžete si ho bezplatně založit)
Sluchátka s mikrofonem, webovou kameru
Domluvit si osobně, telefonicky či mailem časy výuky, které Vám vyhovují. (Jelikož na tyto hodiny musíme zajistit potřebnou techniku, vyberte si prosím termín, který nebudete muset rušit.)
Domluvit si učebnici, podle které bude výuka probíhat (rádi Vám ji zašleme nebo poradíme, jak si ji můžete objednat přímo).
Před první lekcí potřebujeme Vaše uživatelské jméno, abychom Vám mohli zavolat.

Platba: On-line kurzy se platí předem, bankovním převodem. Na konci každého měsíce dostanete zprávu, kolik lekcí jste absolvovali a kolik předplacených lekcí Vám ještě zbývá.

Učebnice: Podle domluvy se studentem navrhneme vhodnou učebnici s přihlédnutím k jeho rodnému jazyku, event. podle učebnic používaných v již absolvovaných kurzech. Rádi Vám ji pošleme poštou nebo poradíme, jak si ji můžete objednat přímo.CZ LINGUA, Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6, Česká republika

Čeština pro cizince dot Czech for foreigners dot Tschechisch als Fremdsprache dot Чешский язык для иностранцев

czech for foreigners